Avastame üheskoos Virumaad

Saka Cliff Hotel & SPA

 

Kätte on jõudmas aeg seminaride, koosolekute ja muude nõupidamiste pidamiseks. Väga mõnus koht selleks on Ida- Virumaal asuv Saka Cliff Hotel & SPA, mis on romantilisim mõisahotell tervel põhjarannikul.

Mis teeb aga Saka Cliff Hotelli eriliseks?
Seminare ja nõupidamisi peetakse 55 m kõrgusel klindi serval asetsevas kolmekordses Meretornis.

Tornis on 5 nõupidamisruumi (50/ 20/ 20/ 12/ 3), millest kolm avanevad hingematva vaatega läänemerele ja seal asuvatele Tütarsaartele.

Saka Cliff Hotelli restoran on tuntud oma väga hea köögi poolest. Isegi grupimenüü on seal lihtsalt suurepärane, rääkimata siis veel a´ la carte menüüst.

Vaba aega aitab sisustada nii privaatne spaa saunade, basseini ja mitmekesiste kehahoolitsustega kui ka suur valik õues vahvalt toimetamisi. Koostöös erinevate seiklus- ja meeskonnamängude pakkujatega on võimalik sisustada vaba aastaringselt.

Kus aga meie bussiteenus eriti hästi väljasõidu tasuvust hakkab soodsamaks tegema, oleks väljasõidud Ida- Virumaa ainulaadsetesse ja põnevatesse kohtadesse. Just- erilisi lisaväärtusi annab vaba aja sisustamise koha pealt nii Jõhvi Kontserdimaja oma mitmekülgse programmi näol, kui ka Kaevandusparkmuuseum Kohtla- Nõmmel. Sõidutame ka kaugemale- viimase aja enim kõneainet ja kõvasti populaarsust võitnud koht on Narva Linnuse Põhjaõu. Samuti aastaringne tuubipark Pannjärvel ning ei saa ka mainimata jätta Pühitsa nunnakloostrit.

Samuti on Saka Cliff Hotell lubanud, et koostab vastavalt kliendi soovidele põneva marsruudi ning vajadusel varustab veel ka giidiga. Giiditeenuseid pakutakse nii eesti-, vene- kui ka inglise keeles.

 

 

 

 

 

 

 

Jaagubussil on väga hea meel viia teie meeskond, kollektiiv, sünnipäevaseltskond või üritusehuvilised ühe- või kahepäevasele reisile Saka Cliff Hotel & SPA-sse.

 

Kuidas sõitu planeerida?

  1. Saka Cliff Hotelli broneeringuid võtab vastu peaadministraator Kristiina Pavlova: kristiina@saka.ee, telefon: 33 64900 või 3364906
  2. Jaagubussi klienditeenindus teeb sulle hea pakkumise kui paned oma sõidusoovi kirja “Tellimine” leheküljel või helistad meile 50 10020.

 

Soovime põnevaid bussireise!

 

 

, ,

No comments yet.

Leave a Reply

Klienditeenindus: 50 10020 / e-mail: info@jaagubuss.ee